З 8 Березня!

8  березня - це не тільки Міжнародний жіночий день. Це свято весни і краси. Як же оригінально привітати милих дам з їх днем? Дарувати квіти - в кращих традиціях цього дня. Але подвійно приємно чути теплі слова, які супроводжують вручення букета, особливо, коли вони втілені в красивію і стильній листівці.

Замовляйте вітальні листівки з 8 березня від компанії "Royal Card"!

У нас представлений широкий асортимент вітальних листівок для жінок. Колір обкладинки і вкладки Ви зможете особисто вибрати з 30 -ти варіантів. Філігранне тиснення і лазерні мережива на листівках підкреслять ніжність і легкість жіночої натури, і будуть приємним акцентом в оформленні привітань. Ми пропонуємо тільки стильні та яскраві вітальні листівки з 8 березня - для яскравих і стильних дам!

Компанія "Royal Card" надає унікальну можливість!

Ви можете замовити нанесення Вашого логотипу або ініціалів на кожну замовлену листівку . Привітавши співробітниць або улюблених жінок такими листівками, Ви нагадайте їм про те, як вони важливі. Тип нанесення логотипу Ви можете вибрати з декількох варіантів. Компанія "Royal Card" пропонує зробити логотип лазером, восковими чорнилом, позолочене, срібне або ж тиснене золотом або сріблом.

 

Замовляйте оригінальні листівки компанії "Royal Card"!

 

Новинки

Відгуки наших клієнтів

Наверх
Замовити
дзвінок