Номерки столів    Продукція відсутня! Відвідайте даний розділ пізніше, коли товари будуть доступні для замовлення.

Номерки на весільних столах виконують важливу організаційну функцію і служать прекрасним доповненням до святкового декору. Нумерація столів дозволить Вам швидко і безболісно організувати розсадження гостей і, не втрачаючи ні секунди, цілком зануритися у святкову феєрію. Якщо підійти до питання оформлення урочистості з усією відповідальністю, за допомогою таких здавалося б незначних атрибутів можна досягти приголомшливих результатів.

Організація розсадження гостей з нумерацією столів

На додаток до номерків використовуються банкетні картки і план розсадження гостей. Таким чином кожен запрошений, подивившись в план, зможе зрозуміти, за яким столиком він сидітиме, а далі відшукати своє персональне місце, орієнтуючись на іменну картку.

Види номерків для весільних столів

Умовно іх можна розділити на кілька категорій, залежно від технології виробництва і матеріалів. Асортимент Royal Card передбачає наявність моделей із застосуванням лазерного друку, вирізання та тиснення. У якості матеріалу ми використовуємо високоякісний картон багатої колірної палітри, а також ряд декоративних елементів для прикрашення виробів.

Замовте номерків на столи від Royal Card!

Ми виготовляємо нашу продукцію за індивідуальним замовленням і даємо кожному клієнту можливість самостійно визначатися з конфігурацією виробів:за  розміром, матеріалом, кольором, типом друку. Для уточнення деталей звертайтеся до нас за контактами, вказаними на сайті.

З продукцією Royal Card Ваше весілля стане істинно незабутньою подією!

Новинки

Відгуки наших клієнтів

Наверх
Замовити
дзвінок