Бонбоньєрки: милий комплімент для Ваших гостей!    Продукція відсутня! Відвідайте даний розділ пізніше, коли товари будуть доступні для замовлення.

Бонбоньєрки - це маленькі коробочки, які призначені для подарунків гостям. Традиція дарувати бонбоньєрки на весілля вже давно прижилася в суспільстві і є ознакою хорошого тону і смаку. Весільні бонбоньєрки можуть бути представлені в традиційній квадратній формі або ж у вигляді мішечків з тканини. Матеріалом для обробки бонбоньєрок служить атлас, шовк, фатин, органза.


Що покласти в бонбоьерку?

Існує думка, що історична традиція заохочення гостей солодощами мала символічний підтекст. Наприклад, в Стародавньому Римі гостей весільних церемоній та інших урочистих заходів пригощали мигдалем і солодкими сушеними фруктами, що вважалося символом родючості і процвітання. У сучасних реаліях для наповнення бонбоньєрок зазвичай використовують печиво з передбаченнями, цукерки, мило ручної роботи та інші приємні дрібниці.


Коли дарувати бонбоньєрки?

Підносять бонбоньєрку окремо кожному гостю при привітанні молодят, прощанні або ж коробочки можна розставити на столах заздалегідь. Чітких правил, зрозуміло, не існує, тож не бійтеся імпровізувати! У будь-якому випадку, це буде ознакою Вашої поваги, турботи і залишить приємні враження у кожного гостя.

Компанія "Royal Card" пропонує широкий вибір вишуканих бонбоньєрок в широкому розмаїтті . Наші фахівці із задоволенням допоможуть Вам у виборі відповідного дизайну, конфігурації і наповнення. Крім того, на віртуальних майданчиках нашого магазину Ви зможете підібрати інші актуальні атрибути для гостей вашого заходу: розсадочні картки, план розсадження гостей, номерки на столи та багато іншого.

 

Даруйте приємні компліменти Вашим рідним та близьким!

Новинки

Відгуки наших клієнтів

Наверх
Замовити
дзвінок