Весільні запрошення та листівки від Royal Card

Бездоганна реклама і головна інтрига весілля!

Красиве весілля - мрія кожної дівчини, навіть тієї, яка боїться собі в цьому зізнатися. Біла сукня, карколомна зачіска, найніжніший мейк-ап, щаслива посмішка і, головне - казкова атмосфера свята! А яке ж свято без аксесуарів і усіляких дрібничок?! Здавалося б, нічого особливого, але саме такі деталі формують дух весілля і Ваше ставлення до нього. Весільні запрошення, картки-відповіді на запрошення, номерки столів, бонбоньєрки та інша весільна поліграфія... Ви тільки вдумайтесь, як красиво можна організувати і прикрасити своє весілля за допомогою, здавалося б, таких не настільки важливих аксесуарів.


Особливу увагу звернемо на запрошення на весілля. Запитайте, чому вони настільки важливі? Відповідь проста: весільні листівки - це візитна картка самого весілля. Вони задають певний тон цьому святковому дню: стиль і настрій свята ще до його початку, варіації гардеробу для гостей, навіть тексту тостів, якими будуть вітати молодят. Найширший асортимент запрошень представлений у нашому інтернет-магазині.

Бездоганна якість і ексклюзивний дизайн від " Royal Card "!

Запрошення на весілля від компанії "Royal Card" - це зразок витонченого смаку, європейського стилю і креативного підходу. Ми пропонуємо Вам безліч варіантів оформлення запрошень: від невеликих лаконічних листівок, до вишуканих сувоїв, акврельних декорованих деревом і атласними стрічками. Наші листівки розділені на декілька категорій, кожна з яких відповідає певному стилю.

Сучасна колекція елегантних запрошень на весілля. Відданість модним тенденціям і любов до всього яскравого, блискучому знайшло своє відображення в колекції весільних запрошень Filigran. Це вибір сміливих і впевнених у собі людей. Також це ідеальний варіант для помпезних весіль з неприхованою розкішшю і величчю.

Для любителів ніжності і романтики варто звернути увагу на весільні пріглашенія Акварель, вони створюють атмосферу легкості і невинної чистоти. Різнобарвні конверти з акварельного вкладкою, на найвишуканіший смак.

Бажаєте купити запрошення іншого кольору або ж трохи змінити їх дизайн? Тоді Вам підійде варіант запрошень на замовлення: зателефонуйте нам, і ми втілимо всі Ваші побажання!

Зручне оформлення замовлення і швидка доставка!

Замовити запрошення на весілля Ви зможете в будь-якому регіоні України. Компанія "Royal Card", піклуючись про комфорт своїх клієнтів, влаштувала зручну систему доставки в будь-яке місто нашої країни: Київ, Львів, Дніпропетровськ, Черкаси, Харків, Вінниця, Запоріжжя, Одеса та ін. У нас Ви також маєте можливість замовити запрошення на весілля гуртом і в роздріб, різні за стилем, кольором і фактурою. При цьому ціни на нашу продукцію Вас приємно порадують!

Позбавте себе від зайвих турбот! Замовляйте запрошення на весілля від компанії "Royal Card"!

Новинки

Відгуки наших клієнтів

Наверх
Замовити
дзвінок