Відгуки молодят

Марина Яків'юк

Дуже задоволена продукцією та якістю, запрошення чудові. З вами приємно працювати, сервіс вражає. Буду замовляти обов'язково ще щось.

 

Вікторія Гуренко

Такого красивого дизайну я ще не бачила. Запрошення чудові, Ви повністю виправдали наші очікування. Дякую Вам ще раз.

 

Анна Ситник

Натрапила на вашу сторінку випадково в Інтернеті. Всім задоволена і якістю, і швидкою доставкою, і сервісом. Єдине колір запрошення вийшов не зовсім такий, як я хотіла, мав бути більше до фіолету, а вийшов з бежевим відливом. Але мені це було не принципово, тому в загальному я задоволена.

 

Кіра Яковлева

Хороша продукція, стильний дизайн. Ваш сайт дуже красивий, хочеться замовляти на ньому. Також дуже ввічливий персонал, все швидко та оперативно.

 

Ліза Бронтерюк

Все сподобалось, особливо сайт, зрозумілий та простий в користуванні.

Тільки у вас були такі запрошення, які нам потрібні. Вживу вони ще кращі, ніж на фото. Також конверти дуже хороші та ціни адекватні.

 

Ірина Парамонова

Побачила рекламу на ваш сайт в інтернеті, дуже сподобались дизайни весільних запрошеннь. Ціна повністю відповідає якості. Я задоволена продукцією.

 

Марія Сичинська

Дізналася про вас в Інтернеті, запрошення красиві, але розраховувала на кращу якість друку на вкладках . Все було оперативно, культурний та приємний персонал.

 

Юлія Біліченко

Хороший вибір продукції та приємні ціни. Натрапила на вас випадково в інтернеті і дуже задоволена вибором. Запрошення чудові.

 

Альона Павловська

У вас гарний вибір та хороші ціни. Порадувала якість друку та запрошень. Ціна підходяща, задоволена роботою з вами.

 

Марія Висоцька

Знайшла вас в Інтернеті, дуже сподобалась продукція, тому і вирішила замовити атрибутику на своє весілля. Доставили все швидко, що мене приємно здивувало. Продукцією та якістю дуже задоволена, рекомендую.

 

Валерія Голубчик

Дізналась про вас в Інтернеті, вирішила замовити, бо ніде таких красивих запрошень ще не бачила. Повністю задоволена роботою та сервісом.

 

Євгеній Геращенко

Знайшов ваш сайт в інтернеті. Запрошення зроблені якісно та швидко доставленні, тому ми з дружиною задоволені вашою роботою. Рекомендую ;)

Новинки

Відгуки наших клієнтів

Наверх
Замовити
дзвінок