Новинки

Відгуки наших клієнтів

Весільні фішки 2016

Весільні фішки 2016

Ця стаття для всіх, хто зіткнеться з організацією весілля у 2016 році. У ній ми познайомимо Вас з декількома найбільш трендовими тенденціями нового весільного сезону.

1. Каліграфія

Для створення яскравих і унікальних весільних запрошень у новому весільному сезоні почали використовувати витончену каліграфію - мистецтво гарного письма. Погодьтеся, що такі листівки виглядають набагато привабливіше!

 

2. Домашні тортики

Ще в минулому році ідея домашньої випічки на весіллі набирала обертів. Сьогодні ж це справжній весільний тренд! Смачні домашні тортики, прикрашені фруктами, ягодами та квітами стануть чудовою прикрасою весільного столу. 

 

3. Оригінальні фотографії

Фото на лавочці в парку чи біля особливо «важливого» пам'ятника в центрі міста - минуле століття! Більшість сучасних фотографів радять влаштувати фотосесію на природі, а ще краще з тваринами, щоб створити легкість і невимушеність на знімках.

 

4. Сирний стіл

Ще з минулого сезону стали популярні сирні столи. Ними можна замінити десерти, або вдало іх поєднати. Запропонуйте гостям сир з полуницею, з прошарком меду або ж з ніжним шоколадом! Але пам'ятайте про правила подачі різних сортів сиру: всі тверді сорти слід нарізати тоненькими пластинками, напівтверді - кубиками, а м'які краще взагалі не нарізати, залишивши це гостям.

 

5. Унікальні місця

Сьогодні молоді пари, які не бажають проводити урочистості в чотирьох стінах, шукають більш сміливі варіанти: тераси, дахи висоток, лофт-приміщення та інше.

 

6. Чиста романтика

Ніжні квіти, витончені ліхтарі зі свічками, атласні стрічки на деревах та весільний декор допоможуть вам створити романтичний настрій і водночас залишитись в тренді.

 

За матеріалами http://lawedding.com.ua

Відгуки

Залишити свій відгук

Наверх
Замовити
дзвінок