Відгуки наших клієнтів

Дивовижні можливості 3D-друку

Дивовижні можливості 3D-друку

Сучасні технології друку розкривають неймовірні можливості в багатьох сферах нашого життя і побуту. Те, що вчора було лише в думках фантастів, сьогодні стає реальністю. Тож спробуємо осягнути, якого розвитку набула сфера 3D-друку і які перспективи її очікують.     

Їжа

Зовсім скоро казочки про «реплікатори» стануть дійсністю: одне натискання на кнопку, і бажане блюдо готово! Прямий доказ цьому – кулінарний принтер Foodini, здатний друкувати фаршем, тістом, сиром та іншими пастоподібними субстанціями. Щоправда, наразі наведений апарат не здатний на термічну обробку, проте це лише справа часу.   

 

Одяг

Деякі 3D-принтери цілком спроможні друкувати одяг та нижню білизну. Для цього використовуються м’які фотополімери, здатні створювати продукцію високої якості. Дизайнерські колекції 3D-одягу вже можна знайти і купити в мережі Інтернет.

 

Біодрук

Ще більше вражає той факт, що допомогою 3D-друку можна відтворювати справжні людські органи! Щоправда, трансплантація 3D-друкованих органів наразі не використовується, проте в цьому напрямку проводяться активні дослідження. А от відтворювати пошкоджені тканини вже можна. Наприклад за допомогою так званої «біоручки» можна наносити живу тканину на пошкоджені ділянки, тим самим сприяючи їх загоєнню.

 

Будівництво

3D-друк житлових будинків вже давно зайняв пріоритетну позицію в сфері будівельної інженерії. Тож наразі в світі відбувається певна технологічна гонка, спрямована на винайдення оптимальної конструкції будівельного 3D-принтера. Будемо сподіватися, що інновації сприятимуть вирішенню житлових питань.

 

Мистецтво

Можливості 3D-друку широко застосовуються і в сфері мистецтва. Копії предметів мистецтва можна відтворити допомогою простої фотографії, сконвертованої в 3D. Окрім цього на ринку з’являються 3D-сканери, здатні знімати зображення з великих об’єктів. Власне, відтепер кожен поціновувач краси може надрукувати власну об’ємну копію будь-якого видатного витвору.     

 

Окрім наведених прикладів, 3D-друк застосовується ще в багатьох галузях побуту і промисловості. І можливості його дійсно фантастичні!


Відгуки

Залишити свій відгук

Наверх
Замовити
дзвінок