Новинки

Відгуки наших клієнтів

Американські науковці винайшли упаковку з грибів!

Американські науковці винайшли упаковку з грибів!

На початку 2016 року в світі промислової упаковки відбулася справжня революція. Молоді американські науковці Ебен Байєр і Гевін Макінтайр анонсували винахід «грибної упаковки», що складається з грибного міцелію та сільськогосподарських відходів. За версією журналу Forbes винахід потрапив в 30-ку кращих інноваційних проектів в галузі промисловості і виробництва.

 

За словами винахідників, проект по розробці тривав з 2009 року та шляхом чисельних експериментів, спроб та помилок все ж таки досяг успіху. «Грибна упаковка» повністю готова замінити звичний пінополістирол, оскільки володіє ліпшими якісними властивостями. Йдеться, по-перше, про абсолютну екологічність винаходу і, звісно, про бюджетність виробництва. Адже на створення інноваційної упаковки не потребується нафта, а після використання її легко перетворити в звичайний компост.

 

Зауважимо, що проект був реалізований в рамках студентської курсової роботи. Проте наразі розробки фінансуються на лише чисельними грантами, але й комерційними підприємствами, зацікавленими у майбутньому використанні «грибної упаковки». «Ми обидва хотіли не лише розпочати власний бізнес, але зробити щось, що мало би позитивний вплив на нашу планету», - зізнався Байєр в інтерв’ю.

 

Тож побажаємо науковцям подальших професійних успіхів і будемо сподіватись, що світ і в подальшому будуть рухати лише благородні наміри!

Відгуки

Залишити свій відгук

Наверх
Замовити
дзвінок